Respawn.pl

ELEAGUE Major już dziś. Virtus.pro zmierzy się z OpTic Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Najbardziej oczekiwany turniej kilku ostatnich miesięcy, czyli ELEAGUE Major startuje już dzisiaj. Na początku obejrzymy rozgrywki systemu szwajcarskiego, rozgrywane w systemie BO1.

 

W odróżnieniu od poprzednich majorów nie uświadczymy tu typowej fazy grupowej. Zamiast tego, łącznie szesnaście ekip rozegra spotkania w systemie szwajcarskim. Działa to tak, że drużyny grają między sobą spotkania BO1 do tej pory, aż uzyskają trzy wygrane mecze (dzięki czemu awansują) lub trzy przegrane (odpadają z turnieju). Na końcu poznamy osiem formacji, które przejdą do fazy pucharowej.

Virtus.pro podejmie walkę z OpTic Gaming. Kanadyjsko-amerykańska formacja prezentuje się w ostatnim czasie bardzo dobrze, dzięki czemu pojawia się na ustach wielu ludzi jako pretendent do wygrania całego turnieju. Virtus.pro nie powinno pozostawać dłużne. Na ostatnio zakończonym WESG 2016 Grand Finals Polacy przebrnęli przez turniej w świetnym stylu, ostatecznie kończąc na trzecim miejscu. Ich gra miejscami wyglądała na chaotyczną, ostatecznie jednak, w swoim stylu kończyli mecz z pozytywnym rezultatem.

Mecz Virtus.pro z OpTic Gaming startuje o godzinie 19:45 jednak możliwe są opóźnienia. Mecz obejrzycie na polskim kanale Twitch Frenzy lub amerykańskim ELEAGUE

Virtus.pro vs. OpTic Gaming (BO1) – 19:45

Zachęcamy do sprawdzenia specjalnie przygotowanego wademekum o turnieju, w którym znajdziecie wszystkie informacje o ELEAGUE Major!