Respawn.pl

ELEAGUE Major: Natus Vincere kolejną "legendą"

Autor: Sergiusz Lelakowski

Natus Vincere dołączyło do grona ćwierćfinalistów ELEAGUE Major. W swoim ostatnim spotkaniu fazy grupowej Oleksander “s1mple” Kostyliev i spółka zdemolowali SK Gaming.

 

Od samego początku mapy to Natus Vincere nadawało ton rozgrywce, zdobywając trzy pierwsze rundy. SK Gaming zgarnęło swojego pierwszego “fulla” dla siebie, lecz Brazylijczykom nie udało się pójść za ciosem, z czego skorzystali oponenci. Od stanu 6:3 dystans pomiędzy drużynami zaczął się powiększać. W zespole z Brazylii zawodził przede wszystkim Gabriel “FalleN” Toledo, który miał duże problemy ze zdobywaniem fragów. Również “teamowo” SK wyglądało słabiej od przeciwnika, wyraźnie przegrywając przez to pierwszą połowę (12:3). Podopieczni Sergeya “starixa” Ischuka nie zwalniali tempa, ponownie wygrywając odsłonę na pistolety. Zwycięzcy wszystkich zeszłorocznych majorów nie potrafili skutecznie walczyć z oponentem, ostatecznie wysoko przegrywając mecz.

Natus Vincere – SK Gaming 16:3 (dust 2)

Przed kibicami jeszcze dwa spotkania rozgrywane w ramach trzeciego dnia turnieju. Szczególnie istotne będzie starcie FlipSid3 Tactics – OpTic Gaming, gdyż dowiemy się, kto pożegna się z majorem. Wszystkie mecze można obejrzeć pod tym adresem.

Wszystko o ELEAGUE Major