Respawn.pl

ELEAGUE Major: Na'Vi o krok od ćwierćfinałów

Autor: Sergiusz Lelakowski

Bez zaskoczenia w meczu zwycięzców pierwszej rundy na ELEAGUE Major. Na’Vi pokonało francuskie EnVyUs na Cobblestonie wynikiem 16:6, co oznacza, że są tylko krok od awansu do ćwierćfinałów majora.

 

Na’Vi rozpoczynało na Cobblestonie po dużo łatwiejszej stronie antyterrorystów, co w praktyce przesądziło losy pierwszej połówki. Ekipa Kenny’ego “kennyS” Schruba, mimo wygrania “pistoletówki” i podtrzymania prowadzenia w drugiej rundzie, nie była w stanie przebić się przez obronę uzbrojonych po zęby graczy Na’Vi w kolejnych rundach. W istocie, do końca połówki Francuzi wygrali tylko jedną rundę więcej, wychodząc na 12:3 dla Ladislava “GuardiaNa” Kovacsa i spółki.

Na’Vi miażdży na Cobblestonie, odrobili swoją pracę domową – napisał na Twitterze Daniil “Zeus” Teslenko, były gracz wspomnianego zespołu.

Druga “pistoletówka”, w której szczęście znowu uśmiechnęło się dla Francuzów, mimo wszystko nie okazała się być początkiem pięknego comebacku, bo już za chwilę rywale odpowiedzieli pełną siłą. Reprezentanci Na’Vi nie mieli większego problemu ze zdobyciem czterech rund brakujących do zwycięstwa w spotkaniu i triumfowali przy wyniku 16:6.

Wszystko o ELEAGUE major.