Respawn.pl

ELEAGUE Major: North wciąż w grze, HellRaisers odpada z turnieju

Autor: Sergiusz Lelakowski

Pierwszy mecz eliminacyjny na ELEAGUE Major zapewnił wszystkim widzom wielkie emocje. North ostatecznie wyszło zwycięsko z pojedynku z HellRaisers, pokonując Duńczyków wynikiem 19:16.

 

“Pistoletówka” rozpoczynająca spotkanie wpadła na konto North, w dużym stopniu kształtując wygląd następnych rund. Przewaga finansowa, ale i lepsze przygotowanie taktyczne sprawiły, że Duńczycy bez większych problemów doprowadzili do wyniku 5:0. Po słabym starcie meczu, HellRaisers odpowiedziało jeszcze większą siłą, wygrywając aż siedem rund z rzędu. Ostatecznie połówka zakończyła się najbardziej wyrównanym z możliwych wyników, z jedną rundą przewagi dla Duńczyków – 7:8.

W drugiej połówce widzieliśmy zupełnie inne spotkanie – drużyny wymieniały się rundą za rundę, a o ich ostatecznym rezultacie niejednokrotnie decydowały mistrzowskie clutche.

Tak wyrównane spotkanie nie mogło prowadzić do niczego innego niż dogrywka. W czterech wygranych rundach North ostatecznie rozprawiło się z HellRaisers, dla którego graczy porażka oznacza koniec przygody z majorem.

Wszystko o ELEAGUE major.