Respawn.pl

Emeritos Banditos gładko wygrywa z Esport Generation!

Autor: Mateusz Lechowicz
Emeritos Banditos

Kolejny, już 3 mecz z rzędu wygrany przez ekipę Emerytów. Drużyna w składzie Pasha, Izak, Pago, Saju, Pevor rozprawiła się z przeciwnikiem w zaledwie 35 minut wygrywając mecz 16-3.

Powrót Pashy do składu jak widać, wpłynął pozytywnie na kolejne dobre wyniki w 34 sezonie ESEA Open. Emeryci mkną jak burza przez pierwszą fazę rozgrywek i są na dobrej drodze, aby powalczyć również i w tym sezonie o play-offy. Mecz przeciwko Esport Generation nie był wyzwaniem dla drużyny Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Pomimo przegranej pistoletówki i startu meczu od wyniku 0:2 emeryci nie dali żadnych szans przeciwnikowi nie oddając więcej rund po stronie antyterrorystów. Po zamianie stron zawodnicy Esport Generation również nie podołali zadaniu, jakie postawiło przed nimi Emeritos Banditos, przegrywając mecz wynikiem 16:3 na de_inferno.

Emeritos Banditos 16:3 Esport Generation (de_inferno)

Już jutro kolejny mecz chłopaków, który rozegrany zostanie o godzinie 21:00 na mapie dust_2 przeciwko formacji “visual 4”. Relację można śledzić będzie na kanałach twitch: , Izaka, Pashy, Saja, Pago, lub Pevora.