Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS ulega po horrorze Norden eSports!

Autor: Krzysztof Sarna

To był istny horror. EMERITOS BANDITOS najpierw zostało zdeklasowane, ale zdołało się jeszcze podnieść w meczu z Norden eSports. W końcowym rezultacie Polacy przegrali z Rosjanami.

Dzisiejsze zawody EMERITOS BANDITOS oraz Norden eSports przyszło grać na Duście. W przeciwieństwie do wczoraj Polacy wygrali pojedynek na noże i zadecydowali, że przez pierwsze piętnaście rund będą grali po stronie antyterrorystów. Początek tych zawodów toczył się jednak pod dyktando Rosjan, którzy wypracowali sobie aż czteropunktową przewagę (0:4). Chwilę po tym “Emerytowani” odnieśli pierwszy triumf, ale później było jeszcze tylko gorzej. Konsekwentna gra Norden eSports przełożyła się wręcz na dominację. Czas upływał, rundy mijały, a EB było totalnie bezlitosne. Po raz kolejny trudno jest cokolwiek więcej powiedzieć, skoro rezultat 2:13 po pierwszej połowie mówi absolutnie wszystko.

Trudno zatem było mieć nadzieje na powrót “Emerytów Bandytów” po zmianie stron, skoro przyszło im grać w ataku. I zasadniczo to zgodnie z oczekiwaniami EB po prostu przegrywało kolejne odsłony. Do zdziwienia doszło w teoretycznie ostatniej rundzie, kiedy to Norden eSports wygrywało 15:2, ale gracze dowodzeni przez Tomka “phra” Wójcika wzięli się do roboty i to tak na poważnie. W końcu BANDITOS zaczęło punktować i wydaje się, że uda się wrócić, bo wynik 10:15 na to wskazywał. Rosjanom jednak udało się postawić kropkę nad “i” i wygrać ten mecz.

EMERITOS BANDITOS 0:1 Norden eSports – Dust2 10:16

To druga porażka Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego i jego kolegów z rzędu, a siódma w 37. sezonie ESEA Intermediate. Wygranych Rodzimy zespół również ma siedem, a więc wyrównał swój rekord. Przed kultową ekipą jeszcze dwa spotkania w bieżących rozgrywkach. Pierwsze z nich odbędzie się już jutro na Nuke’u, a przeciwnikiem będzie niemieckie RIZON. Starcie rozpocznie się o godzinie 22:00. Wszystkie statystyki, informacje i inne na temat EB znajdziecie pod tym odnośnikiem.