Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS w drodze po czwarte zwycięstwo w ESEA Intermediate

Autor: Krzysztof Sarna

Za nami już połowa 41. sezonu ESEA Intermediate. Jak na razie EMERITOS BANDITOS nie może jej zaliczyć do udanej, wszak liczba porażek była spora. Jednakże Polacy nadal walczą i już dziś mogą doprowadzić do wyrównania bilansu, a to za sprawą ewentualnego, czwartego zwycięstwa. 

Trzeba przyznać, że po dwóch pierwszych spotkaniach 41. sezonu ESEA Intermediate oczekiwania w stosunku co do EMERITOS BANDITOS były zdecydowanie większe. Dwie wygrane z rzędu dawały spore nadzieje na to, że sezon zasadniczy będzie wyglądał podobnie, aczkolwiek Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy przegrali później cztery pojedynki z rzędu. 

CZYTAJ TAKŻE: MokrySuchar ujawnia, ile zaproponowano mu za walkę

Po tym jednak udało im się powrócić na zwycięską ścieżkę, bo w ubiegły wtorek, 17 maja triumfowali po raz trzeci. W poniedziałkowy wieczór “Emeryci” staną przed szansą wygrania czwartego starcia, co jednocześnie przełożyłoby się na wyrównanie rekordu 

EB spotka się dziś z Benchgaming, a więc niemiecką drużyną, która ma za sobą osiem rozegranych spotkań. Bilans naszych zachodnich sąsiadów to 4-4, jednak należy mieć na uwadze, że Simon “ARKYN” Leson i jego koledzy jedną wygraną zawdzięczają walkowerowi. Areną dzisiejszej konfrontacji będzie Mirage, na którym ekipa z Niemiec rywalizowała jednokrotnie i przegrała. To samo tyczy się zresztą “Emerytowanych”. 

21:30 | EMERITOS BANDITOS vs. Benchgaming – Mirage [Transmisja]

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.