Respawn.pl

Emeritos Banditos wraca do gry! Emeryci rozpoczynają kolejny sezon ESEA Intermediate

Autor: Michał Maćkowski
Emeritos Banditos

Już dzisiaj Emeritos Banditos rozpocznie swoją kolejną przygodę w ESEA Intermediate! Polacy na czele z Jarosławem “pashabiceps” Jarząbkowskim do nowego sezonu przystąpią w niezmienionym składzie.

Emeritos Banditos, czyli zespół złożony z najpopularniejszych polskich streamerów CS:GO ponownie spróbuje swoich sił w lidze ESEA Intermediate. W poprzednim sezonie polski zespół w ostatnim meczu zapewnił sobie utrzymanie w lidze i tym razem postara się o awans do wyższej dywizji.

Duńczycy na start

Na start Emeritos czeka starcie z Duńczykami. XI-Esport, bo taką nazwę nosi dzisiejszy rywal Polaków, rozpoczyna już 4 sezon w tej samej dywizji. W poprzednich sezonach Duńczycy dwukrotnie kończyli z takim samym bilansem 7-7.  Natomiast ekipa Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego w poprzednim sezonem rzutem na taśmę utrzymała się w lidze z bilansem tylko 5-9.

Przeczytaj więcej – Wiemy, kto będzie reprezentował zespół pashabiceps!

Kiedy gra EMERITOS BANDITOS?

Nowy sezon to i nowe nadzieje wśród kibiców Emeritos Banditos, którzy już dzisiaj delektować się będą mogli pierwszym spotkaniem. Emeryci o 21:00 rozpoczną starcie z Duńczykami na naszej narodowej mapie – de_mirage. Na pewno kibice jak i zespół liczy na dobry start, który miejmy nadzieję, że nadejdzie. Mecz możecie oglądać między innymi na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego