Respawn.pl

EMERITOS BANDITOS zagra ostatni mecz o życie w ESEA Intermediate! [AKTUALIZACJA]

Autor: Krzysztof Sarna
Emeritos Banditos

[AKTUALIZACJA] – Mecz “Emerytowanych” został przełożony na nadchodzącą środę, 17 marca. Starcie zaplanowano na godzinę 20:30.

Nowy tydzień rozpoczniemy dość łagodnie, bo ujrzymy dziś tylko dwa spotkania polskich formacji. Jednak oba będą się toczyć o wielką stawkę, wszak EMERITOS BANDITOS zagra mecz o życie w ESEA Intermediate, a MAD DOG’S PACT o punkty w ESEA Premier. 

Trzeba przyznać, że przed EMERITOS BANDITOS będzie dziś stało bardzo ciężkie wyzwanie. “Emerytowani” zagrają swoje ostatnie spotkanie w bieżącym sezonie ESEA Intermediate. Jednak Piotr “Izak” Skowyrski i spółka nie są jeszcze pewni utrzymania się w tej lidze. Ich aktualny bilans wynosi pięć zwycięstw i dziesięć porażek. Żeby pozostać na tym poziomie rozgrywkom potrzeba sześciu wygranych, a więc śmiało można rzec, że przez kultową formacją stoi prawdziwy bój o życie. Oponentem BANDITOS będzie fiński zespół  kunmennaan. Oliwy do ognia doda fakt, że Finowie mają identyczny bilans jak Polacy. Pojedynek będzie miał miejsce na Trainie, na którym pashaBiceps i spółka grali dwukrotnie i tyle samo razy przegrali. Z kolei dzisiejszy oponent na pociągach grał pięć razy i wygrywał aż cztery. 

Harmonogram poniedziałkowych starć Polaków prezentuje się następująco:

20:30 | EMERITOS BANDITOS vs. kunmennaan – Train [Transmisja]