Respawn.pl

Emocjonujący wtorek z polskim CS:GO – dzisiaj aż siedem meczów z udziałem Polaków!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Wtorek zapowiada się świetnie dla fanów polskiego CS:GO. Dzisiaj czeka nas aż siedem spotkań z udziałem Polaków, a wśród nich polskie derby.

Nie samym IEM Katowice 2023 człowiek żyje. Dla tych, którzy chcieliby trochę odpocząć od oglądania zmagań w Katowicach, organizatorzy kilku turniejów przygotowali idealny harmonogram, w którym znalazły się m.in. dwa mecze 9INE czy polskie derby w CCT West Europe Series!

Monte – Tricked

Dzień z Polakami rozpoczniemy o 11:00 od starcia Monte z Tricked w ramach Elisa Invitational Winter 2023. Dla Krasnala i spółki będzie to pierwszy mecz w tych rozgrywkach, a na przeciw nich staną Duńczycy z Tricked. Monte obecnie ma serię 5 wygranych meczów i z pewnością będą chcieli ją przedłużyć. Jeśli chcecie zobaczyć, jak poradzi sobie ekipa Krasnala, to transmisję znajdziecie na kanale ElisaEsports.

VOYVODA – ex-UNGENTIUM

O godzinie 13:00 rozpocznie się drugie spotkanie – tym razem z udziałem ex-UNGENTIUM. GruBy i spółka zmierzą się z bułgarskim składem VOYVODA w ramach zamkniętych kwalifikacji do siódmego sezonu European Development Championship. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanale Twitch Eden Esports.

HONORIS – Los Kogutos

Z kolei o czternastej czekają nas polskie derby w rozgrywkach CCT West Europe Series 1. Będące ostatnio w przyzwoitej formie Honoris zmierzy się z Los Kogutos. Jedno jest pewne, któraś z polskich formacji na pewno wygra, a mecz obejrzeć będziecie mogli tutaj.

9INE – Partizan

Równolegle o pierwsze zwycięstwo w Elisa Invitational Winter 2023 walczyć będzie 9INE. Hades i spółka zmierzą się w pierwszym spotkaniu z serbskim Partizanem. Polacy notują naprawdę świetny początek roku i w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem. Transmisja tego starcia dostępna będzie na kanale ElisaEsports na Twitchu.

Illuminar – Nexus

O godzinie 17:00 czeka nas kolejny mecz z udziałem polskiej drużyny w ramach pierwszego sezonu CCT West Europe Series. Illuminar rozpocznie swoje zmagania w tych rozgrywkach od spotkania z rumuńskim Nexus. Obie formacje mierzyły się już w tym roku ze sobą i wtedy Polacy wygrali 2:0. Transmisja z dzisiejszego starcia będzie dostępna na rosyjskojęzycznym kanale Twitch Champions Of Champions.

9INE – Bad News Eagles

O dziewiętnastej czeka nas drugie tego dnia starcie z udziałem 9INE. Podopieczni Nawrota zmierzą się w nim z Bad News Eagles, a rozgrywane będzie ono w ramach 1/8 finału 44 sezonu ESL Challenger Europe. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi na swoim kanale Twitch Sławek “Troglodyta” Bąk.

ex-UNGENTIUM – Young Ninjas

I na koniec dnia będziemy mogli obejrzeć drugie starcie z udziałem ex-UNGENTIUM. Tym razem Polacy podejmą Young Ninjas w ramach pierwszej rundy rozgrywek CCT West Europe Series 1. Początek tego meczu zaplanowany jest na godzinę 20:00, a transmisję znajdziecie tutaj.

Harmonogram wtorkowych meczów z udziałem Polaków:

  • 11:00 Monte – Tricked (Elisa Invitational Winter 2023, BO3)

  • 13:00 ex-UNGENTIUM – VOYVODA (zamknięte kwalifikacje do European Development Championship, BO3)

  • 14:00 HONORISLos Kogutos (CCT West Europe Series 1, BO3)

  • 14:00 9INE – Partizan (Elisa Invitational Winter 2023, BO3)
  • 17:00 Illuminar – Nexus (CCT West Europe Series 1, BO3)

  • 19:00 9INE – Bad News Eagles (ESL Challenger Europe s44, BO3)

  • 20:00 ex-UNGENTIUM – Young Ninjas (CCT West Europe Series 1, BO3)