Respawn.pl

ENCE nie zagra na IEM Cologne 2024!

Autor: Maks Bartosik
ENCE

Kłopotów ENCE ciąg dalszy. Europejska formacja nie otrzymała zaproszenia na IEM Cologne 2024, co oznacza, że nie zobaczymy podopiecznych Kubena w świątyni Counter-Strike.

Ostatnie zmiany w ENCE sprawiły, że europejska formacja poleciała w dół w rankingach. Tyczy się to zarówno rankingu HLTV, rankingu Valve, jak i rankingu ESL. A spadek w tym ostatnim jest najbardziej bolesny, bowiem odbije się on na zaproszeniach do największych turniejów organizowanych przez ESL. Pierwszym takim, do którego ENCE nie dostało zaproszenia, jest IEM Cologne 2024.

IEM Cologne 2024 bez ENCE!

Wczoraj organizatorzy ogłosili listę uczestników tego legendarnego turnieju. Znalazły się na niej takie zespoły jak Spirit, MOUZ, FaZe, G2, Vitality, Natus Vincere, Astralis i Virtus.Pro, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia do drugiego etapu turnieju.

W fazie Play-In natomiast zobaczymy Heroic, Eternal Fire, Falcons, Complexity, 9z, TheMongolz, FlyQuest, Liquid, Imperial, FURIA, BIG, BetBoom, Pain Gaming, MiBR oraz SAW. Do wyłonienia została już tylko jedna drużyna – reprezentant gospodarzy, którego poznamy po zakończeniu niemieckich kwalifikacji.

IEM Cologne 2024 wystartuje 10 sierpnia i potrwa do 18 sierpnia. 24 zespoły z całego świata powalczą o nagrody z puli wynoszącej milion dolarów. Areną zmagań będzie świątynia Counter-Strike’a – LANXESS Arena.