Respawn.pl

ENCE o krok od odpadnięcia z RMR – Dycha i spółka przegrywają z forze!

Autor: Maks Bartosik

Za nami już przedostatnia para meczów pierwszego dnia europejskiego turnieju RMR B. Swój mecz rozgrywało m.in. ENCE z Dychą w składzie.

ENCE – ForZe

ENCE swoje drugie spotkanie podczas pierwszego dnia RMR Europe B rozgrywało przeciwko rosyjskiemu forZe, a areną tego starcia był Anubis. Europejska formacja rozpoczęła od gry w ofensywie i radziła sobie naprawdę dobrze. Dycha i spółka prowadzili do przerwy 10:5 i pewnie zmierzali po wygraną i bilans 1:1 na RMR B.

Po zmianie stron ForZe szybko jednak zdołało odrobić straty i wyrównało przy wyniku 11:11. ENCE zdołało jeszcze wyjść na prowadzenie 12:11, ale Rosjanie nie dawali za wygraną i po dwóch rundach to oni w końcu wyszli na prowadzenie 13:12. ENCE jeszcze nie złożyło broni i walczyło, doprowadzając do wyniku 14:14. Ostatnie dwie rundy wpadły jednak na konto KENSIego i spółki i to oni wygrali wynikiem 16:14.

Spirit – 500

W drugim spotkaniu Spirit mierzyło się z bułgarskim 500. Mimo bycia faworytem, rosyjska formacja nie zdołała pokonać niżej notowanych Bułgarów i przegrała na Mirage’u 11:16. Oznacza to, że jutro Spirit będzie walczyć o życie na europejskim RMR B.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.