Respawn.pl

ENCE poznało rywali na ESL Challenger Jönköping 2024!

Autor: Maks Bartosik
ENCE

ENCE już wkrótce zagra kolejny turniej – ESL Challenger Jönköping 2024. Podopieczni Kubena poznali właśnie swoich rywali na turnieju w Szwecji!

Po odpadnięciu z YaLLa Compass 2024, ENCE nie będzie miało zbyt dużo czasu na odpoczynek. Już za nieco ponad tydzień europejski skład poleci do szwedzkiego Jönköping, gdzie będzie rywalizował na ESL Challenger Jönköping  2024. ENCE poznało wczoraj swoich rywali w fazie grupowej.

ENCE w grupie B!

ENCE w Szwecji trafiło do grupy B, gdzie oprócz nich, znaleźli się także zawodnicy Complexity, MiBR oraz szwedzkiego Alliance. W grupie A natomiast zobaczymy TheMongolz, Falcons, Aurora Gaming oraz amerykańskie Party Astronauts. Z obu grup awansują rzecz jasna dwie najlepsze drużyny, które powalczą nie tylko o nagrody z puli 100 tysięcy dolarów, ale także slot w 20 sezonie ESL Pro League.

W pierwszym meczu na ESL Challenger Jönköping ENCE zmierzy się z brazylijskim MIBR. Mecz rozegrany zostanie 14 czerwca, a dokładną godzinę poznamy zapewne bliżej startu samego turnieju. ESL Challenger Jönköping 2024 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa trzy dni, do szesnastego czerwca.