Respawn.pl

Strona główna » ENCE zagra na IEM FALL!

ENCE zagra na IEM FALL!

Autor: Michał Maćkowski
dycha

Duży sukces osiągnęli gracze ENCE, którzy wczoraj zapewnili sobie występ na IEM Fall, czyli dla nich pierwszym turnieju lanowym w obecnym składzie!

Wczoraj wystartowały zamknięte kwalifikacje do IEM Fall, czyli drugiego turnieju, który prowadzi do Majora. Drużyny w rozgrywkach walczyć będą o punkty RMR, prowadzące do najważniejszych rozgrywek dla każdego gracza CS:GO. Już teraz wiemy, że oprócz Mateusza “mantuu” Wilczewskiego w drugim turnieju w walce o Majora zobaczymy także Polaków reprezentujących barwy ENCE.

Polski duet wraz ze swoją ekipą musiał wygrać wyłącznie jedno z dwóch spotkań. Na szczęście ENCE wystarczył tylko pierwszy pojedynek ze szwedzkim AURA, która i tak o dziwo był bardzo wyrównany. Szwedzi niespodziewanie wygrali Vertigo do dziewięciu, wychodząc na prowadzenie w mapach. Na szczęście najpierw na Overpassie, a następnie na Mirage ekipa Pawła “dychy” Dychy zdominowała rywali i zapewniła sobie miejsce w głównym turnieju IEM Fall!

ENCE vs AURA – 2:1

  • Vertigo – 9:16
  • Overpass – 16:7
  • Mirage – 16:4

Pewni gry na IEM Fall są także reprezentanci między innymi Movistar Riders czy Endpoint. Hiszpański zespół niespodziewanie pokonał “super turecką drużynę” Eternal Fire, a Brytyjczycy po lekkim horrorze na drugiej mapie zdołali wygrać z SAW. Co ciekawe w meczu o wszystko zagra fnatic, które wczoraj uległo po trzech mapach Sinners!

Już dzisiaj do akcji wkroczą kolejni Polacy. O 20:45 swoją rywalizację rozpocznie Anonymo oraz MAD Lions. Więcej o dzisiejszych spotkaniach naszych rodaków możecie przeczytać tutaj.