Respawn.pl

ENCE ZAGRA W PLAYOFFACH IEM KATOWICE 2024!

Autor: Filip Woszczek
ENCE katowice

Polska ekipa pod przewodnictwem Lukasa “gla1ve” Rossandera ani na chwilę nie zwalnia tempa. ENCE melduje się w playoff’ach IEM Katowice 2024 po świetnej dyspozycji przeciwko G2.

Czy ktoś powstrzyma ENCE w Katowicach?

Pierwsza mapa rozegrała się świetnie dla polskiej formacji. Zdobycie aż 8 punktów w ataku pozwoliło ENCE odetchnąć z ulgą, zanim nastąpiła zmiana stron. Zawodnicy drużyny przeciwnej zdobyli później jeszcze kilka punktów próbując powrócić do spotkania, ale wygrana ekipy CT była kwestią czasu.

Mimo wygranej przez G2 pistoletówki na Anubis, to polscy zawodnicy ponownie zagrozili swojemu rywalowi, odpowiadając w drugiej rundzie. Nie oznaczało to jednak łatwej przeprawy, ponieważ wraz z końcem tej połowy w tabeli widniał wynik 6:6. Bohaterem kolejnej pistoletówki był gla1ve, któremu udało się ustrzelić trzech rywali na B, co dało polakom 4 kolejne rundy (10:6). Przeciwnikowi udało się ugrać zaledwie jedną rundę w ataku, podczas gdy reszta z nich była wygrywana w dominującym stylu przez ENCE.

ENCEence20g2G2
Mirage 13:8, Anubis 13:7

Polska formacja ma jeszcze szansę na bezpośredni awans do półfinału, a zadecyduje o tym finał górnej drabinki grupy B, w którym czeka na nich MOUZ. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek o godzinie 19:30.

Transmisję z polskim komentarzem można obejrzeć na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Po więcej informacji o rozgrywkach na IEM Katowice 2024 zapraszamy do dedykowanej relacji.