Respawn.pl

Endpoint nieco uratowane! mirbit wspomoże zespół na IEM Fall

Autor: Michał Maćkowski
Endpoint

Bardzo ważną zmianę  wprowadził ESL, który pozwolił zespołom na wprowadzenie do swojego składu rezerwowego. Tak o to Endpoint nie będzie musiało rozgrywać turnieju z trenerem. 

Problemy kadrowe w zespole nigdy nie są dobre, a szczególnie kiedy mówimy o takich turniejach jak IEM Fall, w którym liczy się walka o Majora. Wczoraj Endpoint poinformowało, że w ich składzie podczas rozgrywek nie zobaczymy Mohammad “⁠BOROS⁠” Malhas, który nie otrzymał na czas wizy. Pierwotnie zespół miał rozgrywać turniej z trenerem, jednak dzięki zmianie w regulaminie, w składzie brytyjskiej organizacji zobaczymy nowego zawodnika.

Przeczytaj więcej – Powrót turniejów lanowych i już problemy z wizami! Endpoint nie zagra w podstawowym składzie na IEM Fall

ESL ogłosiło wszystkim drużynom, że do czasu startu rozgrywek w ich regionie mogą zgłosić rezerwowego zawodnika. Dzięki takiej decyzji Endpoint mogło na szybko znaleźć piątego gracza, którym został Sabit “mirbit⁠ Coktasar. Niemiec został wypożyczony z Nordavind i wspomoże zespół podczas startującego IEM Fall, w którym zagra na początek z Astralis.

Co ważne, jeżeli Mohammad “⁠BOROS⁠” Malhas dołączy do zespołu jeszcze podczas tego turnieju, to drużynie nie zostanie odebranych 20% punktów RMR, które wygrają na startującym IEM Fall. Przypomnijmy, że startujące dzisiaj rozgrywki są ostatnim etapem, w którym walka toczy się o tegorocznego Majora.

Skład Endpoint na IEM Fall wygląda następująco:

  • Kia “⁠Surreal⁠” Man
  • Joey “⁠CRUC1AL⁠ Steusel
  • Max “⁠MiGHTYMAX⁠” Heath
  • Thomas “⁠Thomas⁠” Utting
  • Sabit ⁠mirbit⁠” Coktasar (wypożyczony)
  • Allan “⁠Allan⁠” Hender (trener)