Respawn.pl

Entropiq sadza trzech zawodników na ławkę – wśród nich niestety też Polaka

Autor: Maks Bartosik
mwlky entropiq

Zaczynamy kolejną shufflę na scenie CS2! Do grona zespołów które dokonały zmian dołącza Entropiq, które wczoraj zdecydowało na posadzenie trzech zawodników na ławce rezerwowych.

Okres po zakończeniu Majora jak zawsze będzie intensywny. Nadchodzi nie tylko seria kolejnych turniejów, ale też i przemeblowań w drużynach. Jeszcze przed finałem doszło do zmian m.in. w Monte czy GamerLegion, a teraz dochodzą kolejne. Na listę zespołów, które zamierzają coś pozmieniać wpisało się Entropiq, które wczoraj odsunęło od składu trzech zawodników.

Mwlky na wylocie z Entropiq!

Ta trójka to C0llins, Oxygen i niestety też nasz rodak – Mwlky. Pierwszy duet reprezentował barwy Entropiq od lipca ubiegłego roku, podczas gdy Mwlky dołączył do niego pod koniec 2023. Europejska formacja nie osiągnęła jednak w tym składzie żadnych sukcesów, a proces kwalifikacyjny od Majora zakończyła na otwartych kwalifikacjach. Tym samym zmiany nie powinny nikogo dziwić.

Aktualnie w składzie czeskiej organizacji pozostało tylko dwóch zawodników – TiziaN i Marix. Jak możemy przeczytać w komunikacie, organizacja będzie teraz rozglądać się nowymi opcjami.

Aktualny skład Entropiq prezentuje się następująco:

  • Tizian “⁠tiziaN⁠” Feldbusch
  • Max “⁠Marix⁠” Kugener
  • Niclas “⁠enkay J⁠” Krumhorn
  • Luka “⁠c0llins⁠” Živanović (ławka rezerwowych)
  • Łukasz “⁠mwlky⁠” Pachucki (ławka rezerwowych)
  • Blagoi “⁠oxygeN⁠” Dimitrov (ławka rezerwowych)