Respawn.pl

Epic Games szykuje się do rozdawania kolejnych darmowych gier okazji świąt!

Autor: Michał Maćkowski

Zbliżają się święta, więc nie mogło zabraknąć kolejnej świątecznej akcji ze strony Epic Games. Platforma potwierdziła i za chwilę usunęła informację, że od połowy grudnia wystartuje z rozdawaniem darmowych gier. 

Epic Games nie zakończyło swojej polityki rozdawania gier za darmo i teraz z okazji zbliżających się świąt i nowego roku, ponownie na platformie codziennie będziemy mogli odebrać darmowe tytuły. Oprócz gier, platforma szykuje się także do rozdawania pożądanych przez użytkowników kuponów, o czym poinformowała specjalną wiadomością, którą po chwili usunęła.

Epic Games znowu będzie rozdawać gry za darmo

Plotki dotyczące kolejnej promocji na platformie Epic Games pojawiały się już od kilku tygodni, jednak nigdzie nie otrzymaliśmy potwierdzonych informacji. Jednak platforma oficjalnie poinformowała deweloperów o  planie kampanii, co zostało szybko usunięte. Wiemy jednak, że w Internecie nic nie zginie i dlatego wiemy, co Epic planuje tym razem.

Świąteczna wyprzedać w Epic Games Store ma wystartować 15 grudnia i potrwać aż 3 tygodnie, czyli do 5 stycznia. Podczas promocji platforma ma rozdać aż 15 gier za darmo, które każdy użytkownik będzie mógł przypisać do swojego konta. Rok temu za darmo moglibyśmy otrzymać m.in. trylogię Tomb Raider czy Loop Hero.

Powrót kuponów na platformę

To jednak niejedyna dobra wiadomość dla użytkowników. Na platformie mają pojawić się także liczne promocje oraz kupony na 25% zniżki na wybrane tytuły, które znajdą się w świątecznych promocjach platformy. Na ten moment nie ma oficjalnych potwierdzeń, jednak pomyłka ze strony platformy i usunięcie notatki dla deweloperów wskazuje, że planowane aktywności faktycznie pojawią się na platformie.