Respawn.pl

EPIC Games Store rozdaje za darmo polski tytuł!

Autor: Michał Maćkowski
EPIC Games Store

Kolejny dobrze znany nam tytuł użytkownicy mogą odebrać na EPIC Games Store. Tym razem platforma rozdaje za darmo polską produkcję studia 11 bit  – Frostpunk!

Przez ostatni tydzień użytkownicy EPIC Games Store za darmo mogli przypisać do swojego konta najpopularniejszy tytuł mobilny, ale i nie tylko poprzedniego roku. Mowa tutaj oczywiście o Among Us, które na platformie można było odebrać za darmo do drugiego czerwca.

Tym razem EPIC Games Store postanowiło rozdać kolejny dobry tytuł, szczególnie znany fanom polskich produkcji. Na platformie do 10 czerwca każdy z użytkowników może odebrać Frostpunk, czyli produkcję polskiego producenta – 11 bit studios, które grę wydało w 2018 roku. Na jednym z najpopularniejszych serwisów, na których użytkownicy oceniają między innymi gry – Metacritic, polski produkt zdobył ocenę aż 8,4.

Jeżeli nie wiecie, co to jest Frostpunk, to już biegnę z pomocą. Gra od 11 bit studios to taki building simulator osadzony w zimowym klimacie, gdzie społeczność walczy o przetrwanie. W grze znajdziemy elementy survivalu i strategii, którymi musimy operować tak, aby zbudować najlepsze miasto w niełatwych dla nas i mieszańców warunkach.

Produkcję 11 bit studios możecie odebrać darmo tutaj.