Respawn.pl

EPIC Games Store rozpoczyna świąteczne rozdawanie gier!

Autor: Michał Maćkowski
epic games store

EPIC Games Store jak co roku przed świętami rozdaje darmowe gry. Tym razem nie mogło być i inaczej i od 13 grudnia do odebrania za darmo na platformie jest Destiny 2 w wersji Legacy Collection.

EPIC Games Store z kolejnym darmowym tytułem

EPIC Games Store ponownie rozpoczyna rozdawanie darmowych gier przed świętami. Platforma przyzwyczaiła już graczy, że w okresie świątecznym i noworocznym  udostępnia kilkanaście tytułów całkowicie za darmo. Teraz nie mogło być inaczej i platforma już udostępniła pierwszy tytuł.

Na start świątecznej promocji, na platformie udostępniono za darmo Destiny 2 w wersji Legacy Collection. Tytuł ten pozwala nam stworzyć własnego strażnika i rozpocząć historię w szerokim wszechświecie z różnymi z misjami w trybie współpracy czy PVP.  W tej udostępnionej za darmo wersji gry przez EGS dostępne są również takie dodatki jak: Królowa-Wiedźma, Poza Światłem i Twierdza Cieni. Destiny 2 Legacy Collection można odebrać do 20 grudnia do 16:59.

Ile gier za darmo rozda Epic Games Store na święta?

Destiny 2 Legacy Collection rozpoczęło świąteczne rozdawnictwo od EPIC Games Store. Najprawdopodobniej tym razem platforma planuje rozdać łącznie siedemnaście gier, o czym poinformował billbil-kun. Na ten moment nie wiadomo, jakie dokładnie tytuły rozda za darmo platforma.

Oprócz darmowych gier, platforma jak co roku przygotowała promocje na wiele tytułów oraz do każdego konta przypisała specjalny bon, umożlwiający zakup gry o aż 33% taniej. Z pewnością jest to idealna okazja na zakup długo wyczekiwanego tytułu czy prezentu świątecznego.