Respawn.pl

Epizod bogdana w HONORIS dobiegł końca! Ekipa TaZa bez trenera

Autor: Marcin Kapusta

Czteromiesięczny epizod trenerski Jędrzeja “bogdana” Rokity w HONORIS dobiegł końca. Obie strony zdecydowały o zakończeniu współpracy!

Jędrzej “bogdan” Rokita o końcu współpracy z organizacją Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego poinformował za pośrednictwem Twittera. “Z końcem poprzedniego miesiąca skończył się mój kontrakt z HONORIS. Po rozmowach z organizacją postanowiliśmy nie przedłużać umowy i udać się w podróż w innym kierunku. Dziękuje chłopakom za te wspólne miesiące pełne pracy i mam nadzieję, że dobrze mnie zapamiętają.

24-latek przywdział trykot HONORIS na początku stycznia bieżącego roku, obejmując stery głównego szkoleniowca. W trakcie okresu próbnego nie zdołał jednak poprowadzić swoich podopiecznych do żadnego większego sukcesu. Drużyna bardzo szybko odpadała z internetowych turniejów pokroju Pinnacle Winter Series czy Malta Vibes Knockout oraz zakończyła sezon ESEA Advanced na odległym 30. miejscu, przekreślając tym samym szansę na awans do dywizji Premier.

Z dniem dzisiejszym dobiega końca współpraca z naszym trenerem, Jędrzejem “bogdanem” Rokitą. Ta wspólna decyzja zbiega się z zakończeniem okresu próbnego, który pozwolił obu stronom zweryfikować rozmaite warianty, zarówno organizacyjne, jak i taktyczne. Finalnie, po naradzie, którą odbyliśmy razem z Jędrzejem, doszliśmy razem do przekonania, że zarówno dla Niego, jak i dla HONORIS najlepiej będzie kontynuować nasze misje osobno. Jędrzej, dziękujemy za profesjonalne podejście z Twojej strony, ciężką pracę i motywację. Życzymy Ci samych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.” – oświadczyli przedstawiciele HONORIS w mediach społecznościowych.

HONORIS toczy obecnie zmagania w wiosennej odsłonie ESL Mistrzostw Polski, w której posiada bilans 5-4. Już w poniedziałek (tj. 11 kwietnia) podejmie GameAgents w ramach ostatniej kolejki krajowego czempionatu.

Aktualny skład HONORIS wygląda następująco:

  • Polska Filip “NEO” Kubski
  • Polska Kamil “reiko” Cegiełko
  • Polska Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Polska Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Polska Mikołaj “mouz” Karolewski