Respawn.pl

ESL MP: Anonymo miażdży Lycans, liderzy nie zawiedli, a HONORIS ograło Wisłę

Autor: Krzysztof Sarna

Powiedzieć, że słabe to były mecze na początek szóstej kolejki ESL MP to jak nic nie powiedzieć. Działo się dziś wiele, ale trzeba stwierdzić, że fajny to był dzień. Anonymo Esports przejechało się po Lycans, a liderzy nie sprawili zawodu.

Poniedziałek w ESL MP rozpoczął się od prawdziwego pogromu. Anonymo Esports przejechało się po outsiderze tabeli – Lycans. Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy zgarnęli Mirage’a, na którym triumfowali 16:2. Inferno również poszło po myśli “Anonimowych”, którzy wygrali je wynikiem 16:6.

Starcie lidera z wiceliderem nie zawiodło. Na pierwszej arenie, a tą był Nuke byliśmy świadkami wielu zwrotów akcji, które w ostateczności zakończyły się remisem. Natomiast na Overpassie tą lepszą ekipą okazało się Ungentium. To właśnie ta drużyn triumfowała tam 16:12. Do tego wszystkiego doszło jeszcze dziś zaległe spotkanie pomiędzy Wisłą All iN! Games Kraków a HONORIS  w ramach drugiej kolejki. Na Overpassie ujrzeliśmy remis, jednak na Nuke’u Wiktor “TaZ” Wojtas i jego koledzy byli lepsi, przez co wzbogacili się o cztery punkty. 

Poniedziałkowe wyniki 6. kolejki ESL Mistrzostw Polski prezentują się następująco:

Anonymo Esports 1:0 Lycans – Mirage 16:2

Lycans 0:1 Anonymo Esports – Inferno 6:16

Ungenitum 1:1 Team ESCA Gaming – Nuke 15:15

Team ESCA Gaming 0:1 Ungentium – Overpass 12:16

Wisła All iN! Games Kraków 1:1 HONORIS – Overpass 15:15

HONORIS 1:0 Wisła All iN! Games Kraków – Nuke 16:14