Respawn.pl

ESL MP: MAD DOG’s PACT liderem po pierwszej kolejce, Pompa Team z czterema punktami!

Autor: Michał Maćkowski

Za nami pierwsza kolejka wiosennej edycji ESL MP. Po pierwszej serii spotkań liderem tabeli jest MAD DOG’s PACT, które wygrało dwa mecze z ESCA Gaming. Natomiast Pompa Team zdobyła cztery oczka w rywalizacji z Tarczyński Protein Team.

Dzisiaj takich niespodzianek i tak dużej ilości remisów nie doczekaliśmy się. Na start wtorkowych zmagań MAD DOG’s PACT nie bez problemów, szczególnie na drugiej mapie pokonało ESCA Gaming. Najpierw zespół Dawida “lunAtica” Cieślaka wygrał na Duście 2 do sześciu, a następnie po nieco większych problemach zwyciężył na Vertigo do trzynastu. Dwie wygrane mapy spowodowały, że aktualnie liderem tabeli są właśnie reprezentanci PACT’u.

MAD DOG’s PACT vs ESCA Gaming – Dust 2 16:6, Vertigo 16:13

W drugim i zarazem ostatnim wtorkowym pojedynku Pompa Team grała z Tarczyński Protein Team. Tutaj spotkanie na obydwóch mapach było dość mocno wyrównane, jednak na Nuke to Pompa Team zdominowała rywali po stronie atakującej, wygrywając aż dziewięć rund i pieczętując tym zwycięstwo na pierwszej mapie wynikiem 16:10.

Chwilę później drużyny przeniosły się na Overpassa, gdzie swoją dominację kontynuowali gracze Pompa Team. Reprezentanci organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka wygrali po stronie atakującej aż dziesięć rund, przez co przed zmianą stron mieli dość sporą przewagę. Ta jednak nie została do końca wykorzystana, bowiem Tarczyński Protein Team ostatecznie wrócił do meczu i zremisował go, zgarniając po pierwszej kolejce jeden punkt.

Pompa Team vs Tarczyński Protein Team – Nuke 16:10, Overpass 15:15

Aktualny ranking ESL Mistrzostw Polski znajdziecie tutaj.