Respawn.pl

ESL ogłasza specjalną nagrodę Intel Grand Slam. W puli milion dolarów

Autor: Jakub Wąsala

Pierwsza drużyna, która wygra w czterech z dziesięciu najbliższych sztandarowych turniejów ESL i DreamHacka, otrzyma dodatkowo milion dolarów. Będzie to osobna nagroda wypłacana w ramach Intel Grand Slam.

 

Jak ogłosiło ESL, do cyklu Intel Grand Slam będą należały największe turnieje ESL i DreamHacka z pulą nagród przekraczającą 200 tys. dolarów. Najbliższym z nich będzie ESL One Cologne 2017, od którego dzieli nas mniej niż miesiąc. Kolejne rozgrywki wliczające się do cyklu Intel Grand Slam to wrześniowy DreamHack Masters Malmö 2017 i ESL One New York 2017.

Najlepsze drużyny czeka nagroda specjalna, bowiem pierwszy zespół, któremu uda się sięgnąć po puchar czwarty raz, zostanie nagrodzony dodatkową nagrodą w wysokości miliona dolarów. Na tym nie kończą się atrakcje, gdyż dodatkowo zapowiedziano nagrodę 100 tys. dolarów dla drużyny, która pokona zwycięzcę Grand Slam.

Po tym, jak któraś z drużyn sięgnie po tytuł Grand Slam, licznik pucharów na koncie wszystkich zespołów będzie zerowany, a walka o zwycięstwo rozpocznie się od nowa.