Respawn.pl

Strona główna » Esport Tour Pro Winter rozegra się w grudniu!

Esport Tour Pro Winter rozegra się w grudniu!

Autor: Piotr Ossowski

ZNAMY DATY ESPORT TOUR PRO WINTER

Esport Tour PRO to inicjatywa powstała przez agencję Cyberwolves. Przeprowadzone zostały już dwie edycje, które zakończyły się sukcesem. W turnieju biorą udział przede wszystkim polskie drużyny, choć w drugiej odsłonie widzieliśmy, że rozgrywki zmierzają w stronę uzyskania tytułu międzynarodowego.

Trzecie wydanie zatytułowane Esport Tour PRO Winter, odbędzie się w dniach 12-13 grudnia. Można nadać mu miano turnieju weekendowego, przez co każdy sympatyk esportu będzie mógł wspierać swoich ulubieńców. Nie podano jeszcze zestawu uczestników, Ci zostaną jednak ogłoszeni na przestrzeni najbliższych tygodni.

Tworząc projekt Esport Tour PRO, koncentrujemy się przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do sprawy. Sam proces organizacji trwa od kilkunastu tygodni, a jego całkowitym zwieńczeniem będzie transmisja 12 oraz 13 grudnia. Wtedy całość zostanie zweryfikowana. Naszym celem jest przyniesienie rozrywki fanom esportu, a także umożliwienie rywalizacji pomiędzy drużynami na najwyższym poziomie. Czekamy na Was podczas transmisji na żywo w naszym studio!  – mówi koordynator projektu Kamil Zieliński

Zaproszone zespoły będą walczyły o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych podczas dwóch faz – grupowej oraz finałowej. Wygrany otrzyma aż 75% tej kwoty. Transmisja odbywać się będzie na kanale Twitch – Tarczyński Studio Live pod adresem: twitch.tv/studio_live

Więcej o CYBERWOLVES:.

Agencja esportowa Cyberwolves powstała w 2017 roku. Organizacja działa na trzech obszarach: marketing, realizowanie eventów oraz drużyna – gdzie wspólnym mianownikiem jest esport/gaming. Opracowane przez nas koncepcje marketingowe, są z sukcesami wykorzystywane w komunikacji marek.

Więcej informacji udziela:
Mateusz Kołodziejczyk – Social Media Manager
tel:. +48 606 522 382
mail:. mateusz@cyberwolves.pl