Respawn.pl

ESportGaming partnerem izakTV

Autor: Sergiusz Lelakowski

Sztab izakTV oraz ESportGaming mają przyjemność ogłosić, że z dniem dzisiejszym została nawiązana współpraca pomiędzy tymi dwoma podmiotami. ESportGaming.com to platforma zakładowa, gdzie już wkrótce będziecie mogli obstawiać mecze za prawdziwe pieniądze. Nasza współpraca oznacza, że wszystkie spotkania rozgrywane w ramach izakTV Summer Cup będą dostępne do obstawiania na ich stronie. Oprócz tego, w niedalekiej przyszłości będą organizowane przeróżne konkursy z nagrodami fundowanymi przez naszego nowego partnera.

esportgamingnews

Rob Dyche, właściciel ESportGaming powiedział:

          ESportGaming.com jest nową, przełomową społecznością skupioną na esportowych zakładach. Nasza organizacja zapewnia szybkie wypłaty oraz przejrzystość w procesach wypłacania. Porcja naszego dochodu z każdego zakładu będzie automatycznie przeznaczana na sponsorowanie eventu, na który nasi użytkownicy będą głosować za każdym razem przy obstawianiu meczu. Jesteśmy pierwszym totalizatorem esportowym, gdzie można obstawiać za prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że nie jesteśmy bukmacherami obstawiającymi przeciwko naszym użytkownikom – wysokość naszych kursów jest wyznaczana przez zakłady społeczności. Mamy również niesamowitą oraz bezpieczną aplikację na telefony oraz tablety wyposażone w systemy iOS i Android. Stworzyliśmy tą platformę z myślą o społeczności. Jest nam niezmiernie miło ogłosić naszą długoterminową współpracę z portalem izakTV, który słynie ze swojej niesamowitej społeczności. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w naszym pierwszym turnieju z izakTV wezmą udział męskie i żeńskie zespoły, które reprezentują wysoki poziom. Wierzymy, że turniej skupi wiele uwagi na żeńskich zawodniczkach, które radzą sobie coraz lepiej.

 

Przedstawiciele izakTV również zabrali głos w tej sprawie:

          Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z ESportGaming. IzakTV nie jest już tylko portalem informacyjnym,
a także platformą turniejową. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa obstawianie zakładów w esporcie i właśnie tym ruchem chcemy spowodować, by nasze turnieje były chętniej oglądane. Innowacyjny system, zaangażowanie, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo ze strony ESportGaming przekonały nas do rozpoczęcia tej, miejmy nadzieję, owocnej współpracy. 

ESportGaming jest pierwszym oficjalnym partnerem turnieju izakTV Summer Cup, który odbędzie się w dniach 18-19 lipca. Serdecznie zapraszamy do udziału w trwających konkursach i oczekiwanie na otwarcie strony – https://www.esportgaming.com