Respawn.pl

ESPORTOWE SZTOSY BY GO+BET – PGE Nowy Poziom nominowane do SZTOS WYDARZENIE 2023

Autor: Krzysztof Sarna
PGE Nowy Poziom, ESPORTOWE SZTOSY

2023 rok był świadkiem kontynuacji rozgrywek stworzonych przez Polską Ligę Esportową – PGE: Nowy Poziom. W minionym już roku odbyła się druga edycja ogólnopolskich zmagań. W trakcie trwania całego cyklu zawody zawitały do czterech polskich miast, a gracze na poziomie amatorskim mieli niepowtarzalną okazję rywalizacji na LAN-ach, zdobywając zazwyczaj pierwsze doświadczenie na scenie Counter-Strike’a. 

PGE Nowy Poziom nominowane w plebiscycie ESPORTOWE SZTOSY

W 2023 roku odbyło się w sumie pięć turniejów spod szyldu PGE Nowy Poziom, spośród których tylko jeden rozegrany został w formule online, podczas gdy pozostała czwórka zawitała do różnych polskich miast. W ostatecznym rozrachunku projekt ma pomóc w budowie struktur polskiej sceny esportowej i wydaje się, że ma ku temu niemałe predyspozycje, bowiem o niektórych graczach, którzy rywalizowali w tych rozgrywkach, mogliśmy usłyszeć przy okazji minionej szufli, która dopiero się zakończyła. Przykład stanowi Jakub “jcobbb” Pietruszewski, który do niedawna reprezentował barwy 9INE. Zagłosuj już teraz na PGE Nowy Poziom w plebiscycie ESPORTOWE SZTOSY by GO+BET i pozwól wydarzeniu zwiększyć szanse na wygranie statuetki SZTOS WYDARZENIE 2023 ROKU.

Projekt PGE Nowy Poziom PLE został stworzony z myślą o graczach – amatorach, którym chcieliśmy stworzyć miejsce do edukacji, rywalizacji i rozgrywki. Wydaje mi się, że event finałowy w pełni spełnił te założenia, co tylko potwierdza feedback jaki zbieramy od zawodników, prelegentów i fanów. Uważam, że położyliśmy pierwsze cegiełki pod budowę trwałych, esportowych fundamentów, które zaprocentują rozwojem branży w kolejnych latach – mówił Adam Gil, Head of Esports Polskiej Ligi Esportowej. 

Zagraj z bonusem powitalnym od Go+Bet