EU Minor: AGO Gaming przegrało z Team EnVyUs

Autor: Patryk Głowacki

AGO Gaming musi odłożyć plany o półfinale europejskiego minora na później. Polska formacja przegrała bowiem z Team EnVyUs w meczu wygranych grupy A.

Spotkanie lepiej rozpoczęło “EnVy”, które wyszarpało pierwszą “pistoletówkę”, by następnie zgarnąć na swoje konto kolejne rundy (5:0). Dopiero w szóstej odsłonie Polakom udało się powstrzymać atak oponenta. Od tego momentu jednak “Anioły” zaczęły udanie gonić wynik, w pewnym momencie łapiąc kontakt z rywalem (5:6). Końcówka połowy należała jednak do w większości francuskiej formacji, która na stronę broniącą przechodziła z wynikiem 9:6. Początek drugiej połowy wyglądał lepiej dla wicemistrzów Polski, gdyż zgarnęli oni “pistolety” na swoje konto. “EnVy” odpowiedziało na to jednak pięcioma rundami z rzędu, mocno zbliżając się do zwycięstwa (14:7). Polska ekipa nie była już w stanie zaskoczyć swojego przeciwnika, ostatecznie musząc uznać jego wyższość.

AGO Gaming – Team EnVyUs 7:16 – inferno

Tym samym AGO skazało się na walkę w deciderze grupy A. Przeciwnikiem Polaków będzie wygrany meczu GODSENT/Windigo. Początek meczu planowany jest na 17:30.