Respawn.pl

Strona główna » EU Minor: AGO Gaming zdemolowane przez OpTic Gaming

EU Minor: AGO Gaming zdemolowane przez OpTic Gaming

Autor: Patryk Głowacki

Fatalnie fazę pucharową europejskiego minora rozpoczęło AGO Gaming. Polska formacja nie miała żadnych szans z OpTic Gaming, spadając tym samym do drabinki przegranych.

Już od początku spotkania to OpTic rozdawało karty, szybko przejmując pełną kontrolę nad wydarzeniami. AGO nie miało pomysłu, jak zatrzymać swojego przeciwnika, dlatego strata Polaków do rywala rosła w bardzo szybkim tempie (2:13). “OG” nie zamierzało niepotrzebnie przedłużać mapy, zgarniając kolejne trzy punkty na swoje konto, wychodząc tym samym na prowadzenie w spotkaniu.

Drugi plac gry także pozbawiony był jakichkolwiek emocji. Znów bowiem to Emil “Magisk” Reif i spółka byli stroną zdecydowanie dominującą, a to przekładało się na wynik (14:1). Polska formacja po raz kolejny była kompletnie bezradna, dlatego w dość brutalny dla niej sposób musiała się ona pogodzić z porażką.

AGO Gaming – OpTic Gaming 0:2 (2:16 – mirage, 2:16 – train)

“Anioły” wciąż mają jednak szanse na awans do LAN-owych kwalifikacji do Majora. Podopieczni Mikołaja “miNIr0xa” Michałkówa spadli bowiem w minorze do drabinki przegranych, gdzie w niedzielę o godzinie 9:00 zmierzą się z Team EnVyUs. Jeśli Polacy przegrają ten mecz, stracą szansę na grę podczas ELEAGUE Major: Boston 2018.