Respawn.pl

Evil Geniuses kontraktuje refrezha!

Autor: Maks Bartosik

Evil Geniuses poinformowało, że ich nowym zawodnikiem został Ismail “⁠refrezh⁠” Ali. Duńczyk dołączył do amerykańskiej formacji po odejściu ze Sprout.

Informacje o transferach Evil Geniuses to już chyba stały punkt programu. Tym razem amerykańska organizacja zdecydowała się na ściągnięcie nowego zawodnika do głównego składu sekcji CS:GO. O jego nieudanych występach nie ma sensu już się rozpisywać, ale warto wspomnieć że na pewno nie zagra on na Blast.TV Major Paris 2023EG mimo szczęśliwego dostania się na amerykański RMR, nie zdołało wywalczyć awansu na Majora i paryskie zmagania obejrzy co najwyżej z domu.

Utracenie szansy na występ na Majorze spowodował, że zespół podjął się dokonania kolejnej zmiany. Nowym zawodnikiem został Ismail “⁠refrezh⁠ Ali, były zawodnik m.in. Heroic i Sprout. To właśnie w tej drugiej organizacji Duńczyk występował przed dołączeniem do EG. refrezh na początku roku pełnił nawet rolę prowadzącego w duńskiej formacji pod nieobecność Zyphona. Refrezh sam podjął jednak decyzję o zrezygnowaniu z roli prowadzącego, która jego zdaniem była “zbyt ciężka”.

Po tym jak Zyphon powrócił do grania, Sprout podjęło decyzję o przesunięciu refrezha na listę transferową, a kilka dni później zakontraktowało AZR jako nowego prowadzącego.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kogo konkretnie refrezh zastąpi w składzie Evil Geniuses. Wszystko wskazuje jednak, że będzie to Jadan “⁠HexT⁠ Postma, który ostatnio został przesunięty na ławkę rezerwowych w amerykańskiej formacji. refrezh będzie miał dużo czasu na wpasowanie się w zespół, bowiem ten następny turniej rozegra dopiero pod koniec maja, a będzie to IEM Dallas 2023.

Skład Evil Geniuses po dołączeniu refrezha prezentuje się następująco:

mini flag icon of United States of America Timothy “⁠autimatic⁠ Ta
mini flag icon of United States of America Vincent “⁠Brehze⁠ Cayonte
mini flag icon of United States of America Jerric “⁠wiz⁠ Jiang
Kazakhstan Sanzhar “⁠neaLaN⁠ Iskhakov
Denmark Ismail “⁠refrezh⁠ Ali

Denmark Daniel “⁠Vorborg⁠ Vorborg (trener)