Respawn.pl

Evil Geniuses żegna się z jednym ze składów CS:GO!

Autor: Maks Bartosik

We wtorek amerykańska organizacja Evil Geniuses poinformowała o zakończeniu współpracy z jednym ze swoich składów CS:GO. 

Evil Geniuses w ostatnich miesiącach nie słynie z odnoszonych sukcesów czy wygrywanych meczów, a z posiadania wieloskładowej sekcji CS:GO. Dotychczas amerykańska organizacja posiadała trzy takowe, co często stawało się obiektem drwin ze strony społeczności. Po części były one słuszne, bowiem żaden z trzech składów nie odniósł większego sukcesu.

Dwa tygodnie temu Evil Geniuses poinformowało, że rezygnuje z usług jednego ze swoich składów CS:GO. Mowa o trzecim zestawieniu, nazywanym White. Drużyna dowodzona przez Bena “ben1337” Smitha reprezentowała barwy organizacji od czerwca ubiegłego roku i przez ten okres czasu zdołała wygrać cztery turnieje – siedemnasty sezon Fragdelfia oraz trzy Cash Cupy od ESEA. Udało im się również wywalczyć awans na DreamHack Melbourne 2022, z którego jednak odpadli bez odniesienia żadnego zwycięstwa.

We wtorek 4 kwietnia oficjalnie skład EG.White został wolnymi agentami po tym jak kontrakty zawodników wygasły. W organizacji pozostał jedynie trener zespołu – Joeseph “Muenster” Lima

Skład ex- Evil Geniuses White prezentuje się następująco:

  • mini flag icon of Canada Jonathan “Jonji” Carey
  • mini flag icon of United States of America Ben “ben1337” Smith
  • mini flag icon of United States of America Josh “PwnAlone” Pigue
  • mini flag icon of United States of America Wesley “viz” Harris
  • Flag: Pakistan on Twitter Twemoji 14.0Khizar “Momo” Rehman
  • mini flag icon of United States of America Joseph “Muenster” Lima – trener