Respawn.pl

Strona główna » Evil Geniuses znowu nie zagra swoim głównym składem na BLAST Premier Fall!

Evil Geniuses znowu nie zagra swoim głównym składem na BLAST Premier Fall!

Autor: Michał Maćkowski

Evil Geniuses boryka się z poważnymi problemami kadrowymi! Na BLAST Premier Fall nie zobaczymy kolejnego zawodnika z głównego składu – Vincent “⁠Brehze⁠” Cayonte.

Na pewno nie tak wyobrażał sobie nasz rodak Michał “MICHU” Müller przygodę w Evil Geniuses. Zespół ponownie na BLAST Premier Fall nie zagra w swoim standardowym składzie, mimo że sytuacja miała wrócić do normy. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że w nadchodzących rozgrywkach w składzie EG nie zobaczymy aż dwóch zawodników.

Organizacja Evil Geniuses poinformowała, że podczas BLAST Premier Fall nie zagra dwóch graczy – Peter “⁠stanislaw⁠” Jarguz i Vincent ⁠Brehze⁠” Cayonte. Peter nie grał już z zespołem podczas ESL Pro League i mimo, że miał wrócić na nadchodzące rozgrywki, to tak się ostatecznie nie stanie. To jednak najbardziej zaskoczyła fanów absencja Vincenta, który z drużyną normalnie rozgrywał zakończony sezon ESL Pro League, gdzie co ważne Evil Geniuses nawet nie wygrało ani jednego z pięciu rozegranych spotkań.

Przeczytaj więcej – MICHU o postawie Evil Geniuses: “Kolejne mecze i kolejna wielka porażka”

Na BLAST Premier w składzie zabraknie Petera “stanislawa” Jarguza i Vincenta “Brehze” Cayonte. Obydwaj zawodnicy poprosili o czas na skupienie się na swoim zdrowiu psychicznym. Naszą ambicją w EG jest konkurowanie i podnoszenie trofeów na największych imprezach e-sportowych; jednak żadne wyniki nie są ważniejsze od dobrego samopoczucia naszych graczy – czytamy w oświadczeniu EG

Tak oto w zespole Polaka ponownie zobaczymy trenera oraz zmiennika, którym został Teodor ⁠SPELLAN⁠” Nikolov. Bułgar przez ostatnie miesiące grał w barwach MAD Lions, kiedy to początkiem sierpnia przeszedł na ławkę rezerwową. Wszyscy zawodnicy Evil Geniuses mają powrócić do składu podczas amerykańskiej edycji IEM Fall, gdzie walka toczyć będzie się o tegorocznego Majora!

Skład Evil Geniuses na BLAST Premier Fall wygląda następująco:

  • Tsvetelin “CeRq⁠” Dimitrov
  • Owen “oBo⁠” Schlatter
  • Michał “MICHU⁠” Müller
  • Damian “daps⁠ Steele (stand-in, trener)
  • Teodor “SPELLAN⁠ Nikolov (stand-in)