Respawn.pl

ex-Honoris testowało byłego gracza MOUZ NXT!

Autor: Maks Bartosik

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące przyszłości składu ex-Honoris. Tym razem według jednego z leaków reiko i spółka testują byłego zawodnika akademii MOUZ!

Po tym jak Honoris zdecydowało się na zakończenie działalności, a TaZ ogłosił zakończenie kariery, czwórka byłych graczy polskiej organizacji wraz z Vincentem “Vins” Jóźefiakiem pozostała bez organizacji. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, jakoby usługami reiko i spółki zainteresowane było Anonymo, które od jakiegoś czasu pozostaje bez składu CS:GO, po tym jak organizacja rozstała się z formacją Innocenta.

Już wtedy pojawiły się głosy, że zespół testuje piątego zawodnika. Początkowo był nim Bartłomiej “mASKED” Trybuła, były zawodnik Illuminar Gaming. Dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, że niekoniecznie to on uzupełni skład szkolony przez Vinsa. Według najświeższego leaku, ex-Honoris testowało jeszcze jednego zawodnika.

Mowa o Hubercie “szejn” Światłym, którego większość obserwatorów polskiej sceny CS:GO kojarzy z występów dla MOUZ NXT. 20-letni riffler po odejściu z akademii niemieckiej organizacji chwilowo występował w Illuminar, jednak na początku stycznia opuścił polski zespół i od tamtego czasu pozostaje wolnym agentem.

Jeśli ex-Honoris zdecydowałoby się na zatrudnienie szejna, to skład prezentowałby się następująco:

Poland Kamil “⁠reiko⁠ Cegiełko
Poland Dawid “⁠SaMey⁠ Stańczak
Poland Kamil “⁠Sobol⁠ Sobolewski
Poland Dawid “⁠lunAtic⁠ Cieślak

Poland Hubert “szejn” Światły

Poland Vincent “⁠vinS⁠ Jozefiak – trener