Respawn.pl

ex-Publiclir jako CSGO2x

Autor: Sergiusz Lelakowski

Szwedzko-estońska formacja Counter-Strike: Global Offensive, do niedawna występująca pod szyldem Publiclir, podpisała kontrakty z nową organizacją, w związku z czym od teraz reprezentować będzie barwy CSGO2x.

Tytułowy zespół jeszcze w marcu znajdował się w najlepszej trzydziestce na świecie. Zapracował na to m.in. zajęciem trzeciego miejsca na Copenhagen Games 2016, gdzie w półfinale ekipa DomiNate’a, bo o niej mowa, przegrała z późniejszymi triumfatorami całego turnieju, drużyną HellRaisers. Jako że ostatnie miesiące gry były dla chłopaków nadzwyczaj udane, na początku zeszłego tygodnia postanowili oni rozejrzeć się za korzystniejszą ofertą – taką, która jeszcze bardziej zmotywuje do gry i podnoszenia swoich umiejętności. Z ciekawą propozycją wyszli właściciele portalu hazardowego CSGO2x i to pod ich skrzydłami widzieć będziemy odtąd ex-Publiclir.

Skład CSGO2x:
[flag se]Daniel “DomiNate” Garcia[/flag][flag se]Max “quix” Lindkvist[/flag][flag se]Max “maxie” Lönnström[/flag][flag ee]Kristjan “FejtZ” Allsaar[/flag][flag ee]Kevin “HS” Tarn[/flag]

Oświadczenie Daniela:
“Z niecierpliwością oczekujemy na rezultaty współpracy z CSGO2x. Znamy tę markę od kilku miesięcy. Wiedzieliśmy, że szuka ona zawodników, których mogłaby wesprzeć. Tym samym, postanowiliśmy opuścić starą organizację i skorzystać z możliwości, jakie zapewni nam nowy dom. Zainteresowanie ze strony obecnych pracodawców to solidny zastrzyk pozytywnej energii, toteż liczymy, że przyszłe występy będą występami udanymi.”