Respawn.pl

ex-SKDC podpisuje umowy z Team AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

Team AGG to organizacja, która na scenie Counter-Strike: Global Offensive pojawia się po raz pierwszy i już stara się ściągnąć na siebie wzrok wielu obserwatorów. Podpisali oni bowiem kontrakty ze składem grającym uprzednio dla SKDC, co samo w sobie może nie wróży niesamowitych osiągnięć, lecz warto dać im trochę czasu, aby zobaczyć co potrafią “ugrać”.

Cała organizacja powstała z inicjatywy właścicieli ApparitionsGotGame, czyli telewizji internetowej ze swoimi kanałami na portalach takich, jak Twitch.tv oraz Youtube.com. Postanowili oni uruchomić dodatkowy projekt znany teraz właśnie pod w/w nazwą – Team AGG. Ich pierwszym krokiem w stronę było przyjęcie pod swoje skrzydła uprzednich przedstawicieli SKDC, czyli jednej z lepszych drużyn występujących na amerykańskiej scenie Counter-Strike.

Jest to kanadyjsko-amerykańska drużyna, która już podczas swojego debiutu zaprezentowała się z dobrej strony, uzyskując remis z Enemy. Dalsze ich poczynania śledzić będzie można podczas rozgrywek w trzecim sezonie ESL Pro League. Tam, już w swoim pierwszym spotkaniu, zmierzą się z OpTic Gaming. Szykuje się zacięty pojedynek.

95460053

Team AGG składa się obecnie z:

[flag ca] Kyle “OCEAN” O’Brien[/flag] [flag ca]Ellis “els” Clay[/flag] [flag ca]Russel “Twistzz” Van Dulken[/flag] [flag us]David “inVert” Monroe[/flag] [flag us]Steven “rooRoooo” Herrell[/flag]