Respawn.pl

Ex6TenZ w nowym zespole LDLC?

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zmiany na francuskiej scenie CS:GO nie są czymś nowym dla osób zainteresowanych. W ostatnich dniach KioShiMa dołączył do zespołu FaZe Clan, a Ex6TenZ opuścił G2 pozostając bez team’u. Ostatni tweet z dość wiarygodnego źródła sugeruje, że już niedługo możemy ponownie zobaczyć byłego zawodnika Titan w grze.

Kilka dni temu Team LDLC ogłosiło koniec współpracy ze swoimi dwoma drużynami – LDLC Blue & White. Wszystko zmierza do tego, że nowy zespół francuskiej organizacji będzie przedstawiać się następująco:

Nowe LDLC miałoby być prowadzone przez Ex6TenZ’a bez Maniac’a jak sugerowały ostatnie wiadomości, wraz z matHEND, to1nou, BouLy i ALEX’em

Ostatnią drużyną Ex6TenZ’a było G2 ESports, z którego został wydalony na rzecz bodyy’ego, byłego zawodnika LDLC White. G2 ostatnio radzi sobie nie za dobrze, nie wychodząc z grupy na DreamHack Masters Malmö 2016.

Maniac jakiś czas temu ogłosił na swoim stream’ie, że już niedługo zobaczymy go z powrotem w roli zawodnika. Aktualny trener EnVyUs, po przyzwoitym występie drużyny na wspomnianym turnieju prawdopodobnie zostanie na swoim stanowisku na dłużej.