Respawn.pl

F1KU i spółka bez IGL-a! nexa tymczasowo ustępuje ze składu OG

Autor: Marcin Kapusta
nexa

Na dzień przed startem zamkniętych kwalifikacji do paryskiego Majora, zespół Macieja “F1KU” Miklasa doznał poważnego osłabienia!

OG Esports napotkało spory problem kadrowy zaledwie dzień przed startem zamkniętych kwalifikacji do paryskiego Majora. Międzynarodowy kolektyw Macieja “F1KU” Miklasa będzie musiał sobie radzić bez prowadzącego Nemanja “nexy” Isakovića, który tymczasowo odsunął się w cień z powodów osobistych. W buty Serba awaryjnie wejdzie Nikolaj “niko” Kristensen.

nexa tymczasowo ustępuje ze składu z powodów osobistych. Zespół pozostaje zdeterminowany, aby zakwalifikować się na Majora BLAST Paris i obecnie zbiera się na tygodniowy bootcamp w Warszawie. Mamy przyjemność ogłosić, że niko tymczasowo zastąpi go w wyjściowej piątce na resztę Majorowego cyklu, zaczynając od jutrzejszych zamkniętych kwalifikacji.” – oświadczył zarząd OG za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nikolaj “niko” Kristensen to były zawodnik OG, który przez nieco ponad trzynaście miesięcy reprezentował barwy duńskiej organizacji. Pod koniec maja ubiegłego roku wylądował na ławce rezerwowej, a jego następcą został sprowadzony z SINNERS Esports Adam “NEOFRAG” Zouhar. Od tego czasu 24-latek pozostaje wolnym agentem.

Skład OG na zamknięte kwalifikacje do BLAST Paris Major 2023 wygląda następująco:

  • Russia Abdul “degster” Gasanov
  • Poland Maciej F1KU Miklas
  • Israel Shahar “flameZ” Shushan
  • Czech Republic Adam “NEOFRAG” Zouhar
  • Denmark Nikolaj “niko” Kristensen (zmiennik)
  • Denmark Casper “ruggah” Due (trener)

Podopieczni Caspera “ruggaha” Due już jutro rozpoczną zmagania w zamkniętych kwalifikacjach do paryskiego Majora. Na linii startu zameldują się również m.in. podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego z Apeks, Falcons Esports, Illuminar Gaming, forZe, GamerLegion Kamila “siuhego” Szkaradka czy Monte, którego częścią jest Szymon “kRaSnaL” Mrozek.