Respawn.pl

FACEIT uruchamia Counter-Strike 2!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Największa platforma do gry w CS:GO postanowiła wreszcie udostępnić swoim użytkownikom nową możliwość. Od teraz na FACEIT można już grać Counter-Strike 2.

Na FACEIT trafił już Counter-Strike 2

Oficjalnie FACEIT, największa platformy do gry w Counter-Strike, z której korzysta setki tysięcy graczy, postanowiłoa umożliwić rozgrywkę w nową wersję gry. Platforma uruchomiła ograniczone testy dla serwerów CS 2, które nie są jednak dostępne dla wszystkich, a jedynie dla tych, którzy spełnili dość spore oczekiwania.

Nie każdy, kto ma dostęp do bety Counter-Strike 2 może zagrać na FACEIT. Platforma ograniczone testy uruchomiła tylko dla użytkowników, którzy: rozegrali co najmniej 1000 spotkań, posiadają 9 lub 10 poziom i co najważniejsze, mają dostęp do bety nowe wersji CS’a. Trzeba przyznać, że platforma dość mocno ograniczyła dostęp, jednak z czasem dostęp zostanie rozszerzony.

To nie koniec nowości na FACEIT

Platforma chcąc uhonorować najlepszych graczy w zamkniętej becie, wprowadzi dla każdego regionu nową rangę – Challenger. Otrzymaj ją 1000 najlepszych graczy, co pozwoli także lepiej określić poziom rozgrywki i porównanie się z innymi zawodnikami. Dzięki temu platforma ma nadzieję, że po wbiciu 10 poziomu, będzie to kolejny cel do osiągnięcia dla graczy na platformie.

Nieco więcej na temat Counter-Strike 2 na FACEIT wypowiedział się były francuska legenda – Kenny “kennyS” Schrub. Francuz napisał, że pierwsze wrażenie było całkiem dobre, ale nie wyklucza, że może to być efekt placebo.

Wszystkie informacje dotyczące Counter-Strike można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.