Respawn.pl

Farming Simulator League zapowiada rywalizację czwartego sezonu otwartą betą

Autor: Marcin Skrętkowicz

Wydawca i deweloper GIANTS Software zapowiada kolejne zmagania w Farming Simulator League. Czwarty sezon rywalizacji popularnego trybu e-sportowego Farming Simulator rozpocznie się 14 maja podczas turnieju online. Gracze mogą pobrać za damo zaktualizowaną wersję klienta turniejowego FSL, aby sprawdzić swoje umiejętności w ramach otwartej bety.

Nowy klient turniejowy zwiększa szybkość rozgrywki

Wraz z nowym klientem turniejowym zwiększy się prędkość poszczególnych maszyn oraz ogólnej rozgrywki podczas zawodów. Wprowadzone zmiany sprawią, że zawodnicy będą musieli się spieszyć, gdy tylko zbiory będą gotowe do przetworzenia na bele. Przewagę strategiczną w grze zapewnią różne wzmocnienia, jednak kluczem do zwycięstwa pozostanie praca zespołowa polegająca na koordynowaniu zbiorów, produkcji i dostaw w celu osiągnięcia wyższego wyniku niż drużyna przeciwnika.

Pierwsze zmagania sezonu rozpoczną się 14 maja

GIANTS Software rozpoczyna czwarty sezon swojej e-sportowej ligi turniejem online, który odbędzie się w weekend 14-15 maja. Zmagania FSL będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale firmy w serwisie Twitch. Więcej informacji na temat czwartego sezonu FSL, sponsorów i puli nagród zostanie podanych wkrótce.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem FSL i naszą dopracowaną formułą rywalizacji” – mówi Claas Eilermann, Event & Esports Manager w GIANTS Software. ” Jesteśmy gotowi na wspaniały sezon. Po raz kolejny współpracujemy z naszymi partnerami oraz oddanymi fanami, aby jeszcze bardziej rozwinąć Farming Simulator League i zdobyć jeszcze większą popularność w świecie e-sportu.”

Tryb e-sportowy dostępny do pobrania za darmo

Bezpłatny klient turniejowy zaprasza wszystkich fanów Farming Simulator i entuzjastów e-sportu do zarejestrowania się i sprawdzenia swoich umiejętności. Do gry dołączony jest tryb treningowy dla nowicjuszy. Po więcej informacji na temat FSL zapraszamy na stronę https://fsl.giants-software.com/