Respawn.pl

FaZe dalej nie do zatrzymania, NAVI przegrywa w debiucie W0nderfula

Autor: Maks Bartosik
NEO

Za nami dwa pierwsze spotkania podczas BLAST Premier Fall Finals 2023. Podopieczni NEO z FaZe mierzyli się z Ninjas In Pyjamas, a NAVI podejmowało Cloud 9.

Jesienne finały BLAST Premier Fall 2023 rozpoczęliśmy od spotkania, w którym FaZe podejmowało Ninjas In Pyjamas. Podopieczni NEO, którzy od przejścia na CS2 prezentują niesamowitą formę, pokazali ją także i dzisiaj. Twistzz i spółka najpierw przejechali się po rywalach na wybranym przez NIP Vertigo (13:6), by na swoim Nuke dopełnić formalności i wygrywając 13:9, zgarniając tym samym pierwszą wygraną w turnieju.

NAVI bez wygranej w debiucie W0nderfula

W drugim spotkaniu mogliśmy obserwować dwie drużyny, które nie tak dawno dokonały zmian w swoich składach. Mowa rzecz jasna o Cloud 9 i NAVI, dla których był to debiut z kolejno Boombl4 i W0nderfulem w składzie. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy C9, którzy na start wygrali wybranego przez NAVI Anubisa 13:11, wychodząc na prowadzenie w serii.

Podopieczni B1ad3‘a jednak szybko odpowiedzieli triumfując na Ancient, który był wyborem rosyjskiej formacji i wszystko miało rozstrzygnąć się na Inferno. Tam lepsi okazali się Ax1le i spółka, którzy wygrali 13:9, co ostatecznie dało im triumf w całej serii.

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!