Respawn.pl

FaZe dzisiaj ogłosi następcę Twistzza!

Autor: Maks Bartosik
FaZe

Dzisiaj dowiemy się, kto zajmie miejsce Twistzza w składzie FaZe. Poinformowała o tym sama amerykańska organizacja, która już zapowiedziała ogłoszenie nowego transferu!

Najważniejszy temat na scenie CS2 to obecnie dalsza przyszłość składu FaZe. Wczoraj amerykańska organizacja ogłosiła rozstanie z Twistzzem, który po trzech latach opuści FaZe. Kanadyjczyk najprawdopodobniej dołączy do nowego składu Team Liquid, ale dalej musimy czekać na potwierdzenie tego transferu. A kto zajmie jego miejsce w FaZe?

Amerykańska organizacja w niedzielę wrzuciła posta zapowiadającego ogłoszenie nowego zawodnika. Ma do tego dojść w poniedziałek 4 grudnia. Nie podano co prawda godziny, jednak możemy spodziewać się poznania nowej gwiazdy FaZe w godzinach popołudniowych.

Frozen już o krok od FaZe?

Według najbardziej wiarygodnych leaków nowym zawodnikiem FaZe będzie Frozen, którego amerykańska organizacja wykupi z MOUZ. O transferze Słowaka mówiło się już od kilku tygodni i wszystko wskazuje, że w końcu do tego dojdzie. Potwierdza to także fakt, że MOUZ zgłosiło Brollana jako piątego zawodnika na turniej BLAST Premier World Final.

Skład FaZe po ewentualnym dołączeniu Frozena będzie prezentował się następująco:

Norway Håvard “⁠rain⁠ Nygaard
Latvia Helvijs “⁠broky⁠ Saukants
Denmark Finn “⁠karrigan⁠ Andersen
Estonia Robin “⁠ropz⁠ Kool
Slovakia David “⁠frozen⁠ Čerňanský