Respawn.pl

FaZe kończy IEM Fall na 9. miejscu! mantuu i koledzy jedenastą drużyną

Autor: Krzysztof Sarna

Mamy kolejne wyjaśnienia z IEM Fall. Zakończyła się walka o dziewiąte miejsce. W ostateczności to FaZe Clan okazało się lepsze od Heroic. Natomiast Mateusz “mantuu” Wilczewski i jego koledzy uplasowali się na jedenastej pozycji. 

FaZe Clan wciąż ma szansę na dostanie się na Majora, jednak teraz musi czekać na wyniki innych drużyn. Dziewiąta pozycja na koniec zmagań z pewnością nie jest satysfakcjonująca dla Olofa “olofmeistera” Kajbjera i jego kolegów. 

Siódma drużyna świata pokonała dziś Heroic wynikiem 2:0. Zawody rozpoczęły się od Nuke’a wybranego przez FaZe. Organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych triumfowała na “polskiej arenie” wynikiem 16:9. Na Inferno natomiast było jeszcze łatwiej, wszak podopieczni Roberta “RobbaNa”Dahlstrröma triumfowali na nim 16:8. W konsekwencji tego FaZe zajęło dziewiąte miejsce na IEM Fall i zainkasowało 1250 punktów RMR. 

mantuu i jego koledzy z kolei zajęli jedenastą lokatę dzięki pokonaniu BIG. OG Esports miało bardzo łatwą przeprawę, ponieważ na Mirage’u wygrało do dziewięciu. Natomiast Overpass nie miał już żadnej historii, ponieważ duńska organizacja zza naszej zachodniej granicy wygrała zaledwie cztery odsłony. 

Środowe wyniki Intel Extreme Masters Fall prezentują się następująco:

OG Esports 2:0 Heroic – Nuke 16:11, Inferno 16:8

FaZe Clan 2:0 BIG – Mirage 16:9, Overpass 16:4