Respawn.pl

FejtZ i HS na okresie próbnym w Publiclir.se

Autor: Sergiusz Lelakowski

Publiclir.se ogłosili, że do ich zespołu na okres próbny dołączą byli zawodnicy formacji OnlineBots, estończycy Kevin “HS” Tarn oraz Kristjan “FejtZ” Allsaar.

Drużyna Publiclir.se pozostała zaledwie z trzema graczami w swoim składzie po odejściu  Aleksandara “jayzaR” Zarkovic oraz Alexandera “dejvin” Nyqvist, miesiąc po tym jak zdobyli trzecie miejsce na turnieju AlienTech AllStars w którym uczestniczyli razem z Alexandrem “SKYTTEN” Carlsson jako zastępstwo.

Zespół postanowił połączyć swoje siły z utalentowanym estońskim duo, które niedawno zdecydowało się opuścić drużynę OnlineBots. Kevin “HS” Tarn oraz Kristjan “FejtZ” Allsaar dołączą do formacji na okres próbny. Umiejętności będą mieli okazję zaprezentować w nadchodzącym SpektrumLAN, wydarzeniu offline, które odbędzie się w pierwszym tygodniu stycznia.

Publiclir.se posiada w swoim składzie:

[flag se]Daniel “DomiNate” Garcia[/flag][flag se]Jonas “Lekr0” Olofsson[/flag][flag se]Max “quix” Lindkvist[/flag][flag ee]Kevin “HS” Tarn (okres próbny)[/flag][flag ee]Kristjan “FejtZ” Allsaar (okres próbny)[/flag]