Respawn.pl

fer zasila szeregi 00Nation

Autor: Krzysztof Sarna

W ekipie 00Nation doszło do zmian. Na ławce rezerwowych wylądowali bracia Teles. Organizacja jednak bardzo szybko pozyskała nowego zawodnika. Od teraz barwy brazylijsko-norweskiej organizacji przywdziewać będzie Fernando “fer” Alvarenga. 

Dokładnie wczoraj CS-owe środowisko obiegła wieść, że Lucas “LUCAS1” Teles oraz Henrique “HEN1” Teles zostali przeniesieni na ławkę rezerwowych. Formacja wraca na ten moment do koncepcji pięcioosobowego składu. W jej szeregi wstąpił świetnie znany brazylijskiej publice fer. 

Od początku istnienia 00Nation – formacja ta funkcjonowała w sześcioosobowym zestawieniu. Teraz jednak nadszedł czas na zmiany, a w zasadzie na zmianę samej koncepcji. Podyktowane to jest najprawdopodobniej tym, że drużyna wywodząca się z kraju kawy nie dostała się na zbliżającego się PGL Majora w Sztokholmie. Brazylijczycy zajęli siódme miejsce w rankingu RMR dla Ameryki Północnej. Podopiecznym Raphaela “cogu” Camargo zabrakło dokładnie 1044 punkty, a więc różnica była aż nadto widoczna.

Lukę po braciach Teles wypełnił fer, a więc dwukrotny zwycięzca Majora. 29-latek wygrał dokładnie ESL One: Cologne 2016 oraz MGL Columbus w tym samym roku. Alvarenga przywdziewał barwy takich formacji jak Luminosity Gaming, SK Gaming czy też MIBR. Właśnie Made in Brazil był ostatnią poważną drużyną tego zawodnika, jednak pod jej banderą wygrał zaledwie ZOTAC Cup Masters 2018 oraz zajął drugie miejsce w pierwszym sezonie Flashpointa.

Brazylijczyk okazję do debiutu będzie miał już dziś, a to za sprawą otwartych kwalifikacji do IEM Winter Europe. Ich początek zaplanowano na godzinę 18:00. Ponadto 00Nation ma także wziąć udział w 4. sezonie Funspark ULTI 2021 Europe.

W tej sytuacji skład 00Nation prezentuje się następująco:

  • Vito “⁠kNgV-⁠” Giuseppe
  • Alencar “⁠trk⁠” Rossato
  • Leonardo “⁠leo_drk⁠” Oliveira
  • Vinicius “⁠vsm⁠” Moreira
  • Fernando “⁠fer⁠” Alvarenga
  • Raphael “⁠cogu⁠” Camargo – trener
  • Lucas “⁠LUCAS1⁠” Teles – ławka rezerwowych
  • Henrique “⁠HEN1⁠” Teles – ławka rezerwowych