Respawn.pl

FeTiSh znów w grze

Autor: Sergiusz Lelakowski

29-letni już Henrik “FeTiSh” Christensen wraca do aktywnej działalności na platformie Counter-Strike: Global Offensive, z której to działalności zrezygnował nieco ponad rok temu, kiedy prowadzony wówczas przez niego zespół, Team Dignitas, nie dostał się na ESL One Katowice 2015.

Duńczyka kojarzyć powinniście przede wszystkim stąd, że przed dwoma laty grał on w jednym składzie z obecnymi zawodnikami Astralis (w miejscu karrigana). To m.in. dzięki niemu ekipa Dignitas, bo własnie ten multiklan reprezentował wtedy wraz z device’m i spółką, zwyciężyła w drugim sezonie Fragbite Masters, dwukrotnie doszła do ćwierćfinału majora i również dwa razy znalazła się w najlepszej czwórce owych prestiżowych zawodów.

FeTiSh będzie odtąd występował w barwach organizacji The Imperial, z którą związany był jeszcze za czasów świetności Counter-Strike: Source. Organizacja ta reaktywowana została po znacznie dłuższej, bo aż pięcioletniej przerwie od sportów elektronicznych. A oto i nowo utworzona piątka, jakiej ważną częścią stał się Henrik, doświadczony zawodnik oraz wykwalifikowany in-game leader:

[flag dk]Henrik „FeTiSh” Christensen[/flag][flag dk]Bo „wantz” Vestergaard[/flag][flag dk]Søren „socN” Falke[/flag][flag dk]Kevin „KS” Svenningsen[/flag][flag dk]Kasper „kaspeR” Tolbøl[/flag]

Czy chłopaki wykażą potencjał? Oby.