Respawn.pl

Strona główna » FIFA 22 bez komentarza Dariusza Szpakowskiego?

FIFA 22 bez komentarza Dariusza Szpakowskiego?

Autor: Michał Maćkowski
FIFA

Advertisement

Spora niespodzianka szykuje się nam w najnowszej odsłonie FIFA 22. Najprawdopodobniej w nowej części symulatora piłkarskiego za mikrofonem nie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego.

Wielu fanów, ale i niedzielnych graczy kojarzy FIFĘ z komentarzem Dariusza Szpakowskiego, którego charakterystyczny głos zna praktycznie każdy. Głos legendarnego polskiego komentatora mogliśmy słuchać od edycji FIFY 06, kiedy to pierwszy raz gra otrzymała polską wersję językową.

Jak podaje DoMManU z kanału Kartomania w FIFE 22 najprawdopodobniej nie usłyszymy komentarza Dariusza Szpakowskiego. Miejsce 70-letniego komentatora ma zająć jeden z twórców Kanału Sportowego i były komentator Canal+ – Tomasz Smokowski, który stworzy duet z Jackiem Laskowskim.

Co ciekawe w najnowszej odsłonie FIFA mamy usłyszeć właśnie głos Tomasza Smokowskiego, który w głównej mierze ma nagrać jeszcze raz kwestie z poprzedniej edycji. Na ten moment są to wyłącznie doniesienia, które jednak szeroko komentowane są w społeczności gry i potwierdzone również przez inne osoby, które kojarzone są z produkcją od EA.

Ostatnie tygodnie dla Dariusza Szpakowskiego z pewnością nie są łatwe. Przypomnijmy, że po decyzji osób odpowiedzialnych za transmisję  EURO 2020 w Telewizji Polskiej, znany nam komentator stracił miejsce za mikrofonem podczas wielkiego finału.

Oficjalna premiera FIFA 22 zaplanowana jest na 1 października. Więcej informacji o najnowszej odsłonie najpopularniejszego piłkarskiego symulatora przeczytacie tutaj.