Respawn.pl

FIFA 23: Druga drużyna Trophy Titans już dostępna w FUT!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA 23 Ultimate Team ciągle trwa promocja Trophy Titans. W piątek wieczorem do gry trafiła druga drużyna eventowa, w której znalazło się kilka naprawdę ciekawych kart.

Trophy Titans to promocja, która rozpoczęła się w FIFA Ultimate Team tydzień temu i przyniosła graczom nowe wersje kart ikon i bohaterów FUT. W pierwszej drużynie trafić mogliśmy takich zawodników jak Fernando Torres czy Ferenc Puskas. Więcej informacji o pierwszej drużynie Trophy Titans znajdziecie w tym artykule.

Nazario i Vieira w drugiej drużynie!

Druga drużyna promocyjna również zawiera wiele ciekawych kart, a perełką wśród nich jest Ronaldo Nazario, oceniony na 97. Oprócz Brazylijczyka, w drużynie znajdziemy również takie karty Ikon jak Kenny Dalglish (94), Patrick Vieira (93) czy Laurent Blanc (93).

Jerzy Dudek z nową kartą FUT Hero!

Jeśli chodzi o karty Bohaterów FUT w drugiej drużynie Trophy Titans, to te również prezentują się świetnie. Od godziny 19:00 trafić możemy m.in. Diego Forlana (92), Joe Cole’a (90) czy Jerzego Dudka (89).

Pełny skład drugiej drużyny eventu Trophy Titans możecie zobaczyć poniżej:

Lampard w wyzwaniach

W zadaniach tygodniowych zdobyć możemy nową wersję Franka Lamparda, ocenioną na 93 punkty oceny ogólnej. Wykonując wyzwania o kartę Anglika zdobędziemy również jego słabsze wersje kart ikon.

Marchisio w SBC

W SBC natomiast pojawił się długo wyczekiwany Claudio Marchisio w wersji specjalnej wersji. Włoski pomocnik na swojej karcie został oceniony na 89, a by go odblokować trzeba wymienić osiem składów o łącznej wartości 1.3 miliona monet.

Druga drużyna Trophy Titans będzie dostępna w grze przez tydzień, do piątku 21 kwietnia do godziny 19:00.