Respawn.pl

FIFA 23: Drużyna TOTY Honorable Mentions już w grze!

Autor: Maks Bartosik
TOTY FIFA 23

W FIFA Ultimate Team pojawiły się nowe karty związane z promocją TOTY. Kto znalazł się w drużynie Honorable Mentions i na czym polega nowa drużyna w FIFA 23?

Promocja Team Of The Year w FIFA 23 powoli zbliża się do końca. Od piątku w paczkach dostępna jest cała drużyna roku razem z dwunastym zawodnikiem TOTY. Tego samego dnia EA wypuściło również nową drużynę promocyjną, której celem jest uhonorowanie zawodników, którzy byli nominowani do drużyny roku.

CZYTAJ TAKŻE: FIFA 23: Znamy dwunastego zawodnika TOTY!

W ten sposób powstała drużyna TOTY Honorable Mentions. EA umieściło w niej jedenastu zawodników, którzy znaleźli się na szerokiej liście nominowanych do właściwej drużyny roku. W tej jedenastce znaleźli się m.in. Vinicius Junior, Joao Cancelo, Harry Kane, Federico Valverde czy Pedri. Pełny skład drużyny TOTY Honorable Mentions możecie znaleźć poniżej:

Dodatkowo EA wypuściło dwunastą kartę Honorable Mentions, która dostępna jest w wyzwaniach tygodniowych. Otrzymał ją Nicolas Otamendi, który został na niej oceniony na 88 punktów oceny ogólnej. Na odblokowanie karty Argentyńczyka gracze mają dokładny tydzień.

Z kolei w SBC pojawiło się wyzwanie o kartę Flashback Sadio Mane. Senegalczyk otrzymał na niej 93 punkty oceny ogólnej, a by go odblokować należy wymienić cztery składy. Ich łączna wartość wynosi ok. 580 tysięcy monet.

Wszystkie informacje o drużynie Team Of The Year publikujemy regularnie na naszej stronie, a znajdziecie je pod tym linkiem.