Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Karty Path To Glory już dostępne!

FIFA 23: Karty Path To Glory już dostępne!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiły się nowe karty związane z mundialem – Path To Glory. Kto je otrzymał i w jaki sposób będą się ulepszać?

Karty Path To Glory pojawiają się w FIFA Ultimate Team przy okazji każdego dużego turnieju piłkarskiego. Po raz pierwszy mogliśmy je zobaczyć w FIFA 18 przed mundialem w Rosji. Teraz, na kilka dni przed startem Mistrzostw Świata w Katarze, EA dodało pierwszą drużynę Path To Glory do FIFA 23. Kto się w niej znalazł?

Pierwsza drużyna Path To Glory składa się z jedenastu dynamicznych kart, które będą ulepszać się wraz z postępami reprezentacji na rzeczywistej murawie. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak Bernardo Silva (90), Kalidou Koulibaly (89), Vinicius Junior (88) czy Frenkie De Jong (88). Pojawił się również polski akcent w postaci Arkadiusza Milka, którego karta PTG została oceniona na 87!

Jak będą ulepszane karty Path To Glory?

Tak jak wspomnieliśmy, karty PTG będą ulepszać się wraz z progresem reprezentacji na mundialu. Za wyjście z grupy oraz za awans do ćwierćfinału zawodnik otrzyma jedno ulepszenie w stylu upgrade’ów kart in-form. Za awans do półfinału, karty PTG otrzymają 5 gwiazdek słabszej nogi, a za awans do finału 5 gwiazdek sztuczek. Z kolei za wygranie mundialu otrzymają dodatkowy upgrade i 3 nowe cechy.

Karty PTG z pierwszej drużyny będą dostępne w paczkach przez tydzień. W przeciwieństwie do zwykłych kart mundialowych, Path To Glory nie znikną z klubów po zakończeniu mundialu.