Respawn.pl

FIFA 23: Leo Messi w nowym Team Of The Week!

Autor: Maks Bartosik
TOTW 18 FIFA 23

Do FIFA 23 Ultimate Team trafiła nowa drużyna tygodnia oznaczona numerem osiemnastym. W jej składzie znalazł się m.in. Leo Messi!

Osiemnasta drużyna tygodnia w FIFA 23 zawiera w swoim składzie kilka ciekawie prezentujących się kart, jednak z pewnością nie znajdzie się ona w TOP 3 najlepszych TOTW w tej edycji gry. Uwagę graczy przykuwa przede wszystkim jedna karta – Leo Messi oceniony na 92. Argentyńczyk jest najwyżej ocenioną kartą w TOTW 18.

Dalej mamy także Thomasa Mullera, którego in-form został oceniony na 88. Tuż za Niemcem znaleźli się Phil Foden, Gregor Kobel, Declan Rice oraz Andre Zambo Anguissa, wszyscy z oceną ogólną wynoszącą 87. Wyróżnionymi zawodnikami, którzy otrzymali podwójne ulepszenie zostali w tym tygodniu Junior Firpo oraz Martin Braithwaite. Pełen skład drużyny tygodnia nr. 18 znajdziecie poniżej.

W wyzwaniu Srebrne Gwiazdy pojawiła się karta “Momenty” Jakuba Jankto. Czech grający na co dzień w Sparcie Praga otrzymał ją po tym, jak ogłosił niedawno swoją orientację. Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku, gdy EA za podobny gest uhonorowała kartą Moments Josha Cavallo.

Zdjęcie